Kurs i presentasjonsteknikk
Presentasjons-trening
Enten du skal legge fram tall fra rapporter, holde en forelesning eller tale foran folk, så er fokuset alltid å få fram budskapet på best mulig måte.
CC har bred erfaring med å bistå ledere, selskaper og organisasjoner med ulike former for kommunikasjon. Presentasjonstreninger er en viktig del av vår virksomhet, og noe vi gjennomfører jevnlig.
Treningen kan gjøres i våre lokaler på Tjuvholmen, med velegnede møterom og alt videoutstyr tilgjengelig. Vi kan også ta med oss teknisk utstyr for å gjennomføre øvelsen i virksomhetens egne lokaler.
Vi tilrettelegger og tilpasser enhver trening etter kundens behov. Noen ganger kan øvelsen krevet et egnet studio, og det har vi også tilgang til.
CC har et bredt spekter av erfarne rådgivere, med bakgrunn fra politikk, organisasjoner, journalistikk og næringsliv. Vi setter sammen et rådgiverteam som i størst mulig grad skal maksimere utbyttet for hver enkelt kunde.
Passer for
Enkeltpersoner eller grupper som skal holde en presentasjon og ønsker å bli en tryggere taler
Varighet
Fra 120 minutter
Deltakere
1-10